9.3.2017

Pokoje

V pensionu disponujeme 2 pokoji a 3 apartmá.

  • každé apartmá je 2-pokojové (ložnice a obývací pokoj)
  • apartmá i pokoj má vlastní oddělenou toaletu a sprchu nebo koupelnu s vanou (vyjma pokoje Zuzka, kde je toaleta se sprchou v jedné místnosti)
  • vybavení – širokoúhlá televize, digitální satelit, telefon s přímou volbou, pracovní stůl , vysoušeč vlasů
  • přístup na Internet (WiFi)
  • lůžka o velikosti 1 x 2 metry v pokojích umožňují manželské uspořádání nebo oddělená samostatná lůžka

Aneta – apartmá

Apartmá disponuje rozlehlým pokojem se 3 lůžky a 1 přistýlkou, vybavenou kuchyní, kterou mohou využít hosté při dlouhodobých pobytech, samostatnou toaletou a sprchou.

Marta – pokoj

Jedná se o prostor bývalé restaurace, takže se jedná o rozlehlý pokoj, kde jsou umístěna 2 lůžka s přistýlkou. U pokoje je k dispozici sprcha a WC s pisoáry – pozůstatek restaurace 🙂

Pokoj Marta

Lucie – apartmá

V útulném podkrovním apartmá Lucie se nachází manželské dvoulůžko a v obývacím pokoji možnost přistýlky. Apartmá je vhodné pro strávení nezapomenutelné svatební noci. Nachází se zde koupelna vybavená vysoušečem vlasů.

Ubytování Pension Fontána Svitavy - apartmá Lucie

Viola – apartmá

V útulném podkrovním apartmá Viola se nachází manželské dvoulůžko. Apartmá je vhodné pro strávení nezapomenutelné svatební noci či pro celou rodinu. V obývacím pokoji je možné rozložit 2 pohovky a použít je jako přistýlku. Apartmá je tedy možné využít jako dva oddělené pokoje. Nachází se zde koupelna vybavená vysoušečem vlasů a podlahovým topením.

 

Zuzka – pokoj

V útulném podkrovním pokoji se nachází jedno lůžko a pohovka.  K dispozici má sprchu vybavenou vysoušečem vlasů a toaletou.